Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Uitslag Kerstkoppel 2018

terug naar overzicht

Maandag, 17 december 2018

Op 15 december is de Kerstkoppel van dit jaar gevist, het was een gezellige wedstrijd op een koude dag.Op deze koude dag wist bijna iedereen een vis(je) te vangen, het was een koude ochtend met een frisse wind. De wedstrijd vond plaats aan het Amsterdam-Rijnkanaal bij de driesprong van de Kanaaldijk-Noord en de Hoekse Dijk. Bij het vissen is de nieuwe methode van loting toegepast, hierbij werden eerst de "persoonlijke" nummers getrokken en na het maken van de koppels de steknummers. Hierdoor zaten de deelnemers niet naast elkaar op een visstek maar verdeeld over de visstekken. De prijsuitreiking vond plaats in het dorpshuis De Toekomst te Langbroek, waar we lekker konden opwarmen en gezellig de dag afsloten met een drankje. Foto`s van deze dag zijn te vinden onder het tabje foto`s op de website. De uitslag van de Kerstkoppel 2018 is als volgt;Loting:

1 Peter Veldhuijzen   visstek 1
2 Johan Vermeulen   visstek 7
----------------------
3 Loek Jonker            visstek 4
4 Gert van Vulpen      visstek 3
----------------------
5 Jan Roelofs             visstek 2
6 Jan van den Broek  visstek 6
----------------------
7 Jan van den Berg    visstek 5
----------------------
Prijs       Visstek      Naam                       Koppelmaat           Gewicht (gram)
1            4 + 3          Loek Jonker            Gert van Vulpen     3270 + 3500=6770
2            2 + 6         Jan Roelofs             Jan van den Broek 1450 + 1400 = 2850
3            1 + 7         Peter Veldhuijzen    Johan Vermeulen   1150 +   470 = 2020
4                  5         Jan van den Berg    X                             0